کد خبر: 3817276
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۳:۰۳
گروه اجتماعی- مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: امت‌های اسلامی و عربی و مسلمانان جهان به پیام عید فطر توجه کنند و از آن در جهت وحدت هرچه بیشتر دنیای اسلام بهره‌ ببرند.
وحدت جهان اسلام؛ پیام عید فطر/ باقامه نماز عید فطر در اماکن مذهبی مازندرانبه گزارش ایکنا از مازندران، حجت‌الاسلام ناصر شکریان عصر دیروز 14 خردادماه در جمع خبرنگاران ضمن تبریک فرا رسیدن عید فطر، اظهار کرد: امت‌های اسلامی و عربی و مسلمانان جهان به پیام عید فطر توجه کنند و از آن در جهت وحدت هرچه بیشتر دنیای اسلام بهره‌ ببرند.
 
وی با اشاره به فضیلت‌های بزرگ این عید بزرگ مسلمانان، افزود: از سوی امیرالمومنان(ع) در این روز به همه مسلمانان توصیه  به کمک نیازمندان و مستمندان، صله رحم و دید و بازدیدها شده است.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با تأکید بر ضرورت حفظ دستاوردهای ماه مبارک رمضان در طول سال، تصریح کرد: عید سعید فطر نماد همدلی، هم‌زبانی و وحدت دنیای اسلام است که باید مردم از این یکپارچگی و همبستگی در شکست نقشه‌های شوم دشمنان استفاده کنند.
 
وی با اشاره به اقامه نماز عید سعید فطر در تمامی مساجد، اماکن مذهبی، حسینیه‌ها و تکایای استان، افزود: عید فطر، عید اجتماع بزرگ امت اسلامی است و باتوجه به دشمنی‌ها و کینه‌توزی‌ها به سرکردگی ایالت متحده آمریکا و برخی کشورهای مرتجع منطقه، این وحدت باید روز به روز مستحکم‌تر و متحدتر شود تا عظمت دنیای اسلام بیشتر شود.
شکریان گفت: اقتدار امروز برخی از کشورهای اسلامی و موفقیت‌های چشمگیر جبهه مقاومت و رزمندگان اسلام در سوریه، لبنان، عراق و یمن حاصل همین گفتمان مقاومت و پایداری است که این مهم را ماه مبارک رمضان به ما آموخته است و وعده و نصرت الهی قطعا تحقق خواهد یافت.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: