کد خبر: 3561104
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۰
گروه فرهنگی: نمایش «گاهی نباید رفت»، منتخب دوازدهمین جشنواره استانی تئاتر بسیج هنرمندان مازندران در ساری به روی صحنه رفت.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از مازندران، از سوی گروه تئاتر تیرنگ نمایش «گاهی نباید رفت» به نویسندگی و کارگردانی «بهناز دوستی پاشا کلایی» منتخب دوازدهمین جشنواره استانی تئاتر بسیج هنرمندان مازندران از 19 دی ماه  ساری به روی صحنه رفت.
به گزارش ایکنا سالن آمفی تئاتر شهید باغبانی حوزه هنری مازندران شاهد اجرای این نمایش از 19 دی ماه به مدت پنج روز است و مجتبی خوارزمی، آرمان عطایی، یونس رهبر، فاطمه امینی و هانیه تقی نژاد در این نمایش به بازی می پردازند.
بر اساس این گزارش  در این نمایش هنرمندانی همچون «سهیلا خواجه وند خزایی» مدیر صحنه و طراح لباس، «مریم شکوهی» منشی صحنه، « سبیکه نبوی» دستیار صحنه، «مریم سوادکوهی» مسئول نور،«سید مجتبی قدیری امرئی» نوازنده ویولون،«امیرارسلان امیری» طراح پوستر، «سید آرش هاشمی» عکاس، «بهناز دوستی » طراح صحنه، و «احسان واحد تن» مسئول هماهنگی و نور به عنوان عوامل فنی با دیگر اعضای نمایش همکاری دارند.
به گزارش ایکنا، نمایش «گاهی نباید رفت» منتخب دوازدهمین جشنواره استانی تئاتر بسیج هنرمندان مازندران روایتی از یک پزشک ارمنی به نام «وارتان» و یک عکاس مسلمان به نام «فرهاد» که حلقه دوستی و زندگی آن‌ها در  زمان جنگ شکل می‌گیرد، وارتان در جنگ اسیر می شود و فرهاد به تصور اینکه وی به شهادت رسیده است  سرپرستی تنها فرزندش را عهده‌دار می‌شود، پس از گذشت بیست و پنج سال از آن واقعه وارتان به وطن مراجعه کرده و با فرهاد دیدار می‌کند و ...
یادآور می‌شود، نمایش با روایت فرزند وارتان در عکاس خانه فرهاد که در قاب عکس های ساخته و پرداخته شده ذهن آشفته و عزادار که در حال بازسازی واقعه  و گفت‌و گو با کسانی است که سرنوشت او را تغییر داده اند و  ادامه داستان ...
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: